Ponuka koncertu

Ponukový list:

Vážení usporiadatelia kultúrnych podujatí,

dovoľujeme si Vám ponúknuť koncert netradičného hudobného telesa, mandolínového súboru Žiarinka z Nesluše, okres Kysucké Nové Mesto.

Naše vystúpenie je vhodné na účinkovanie v kúpeľných mestách v rámci hudobných liet, celodenných hodových slávnosti, pri otváraní a ukončení výstavných a nákupných trhov, ako i osláv rôznych výročí miest a obcí.

Repertoár súboru tvoria populárne, ľudové a sakrálne piesne, úryvky z opier, valčíky, polky aj filmové melódie a pochody.

Súbor vznikol v roku 1995 a má približne 35 členov. Ústredným nástrojom súboru je mandolína. Deti však hrajú aj na gitarách, akordeóne, klávesovom syntetizátore, flaute a bicích. Doposiaľ sme absolvovali vyše 250 koncertov. Účinkovali sme v rôznych miestach na Slovensku, ale aj v zahraničí, v Poľsku, Nemecku, Srbsku a Českej republike.

Dĺžku a skladby koncertu je možné prispôsobiť typu podujatia. Maximálna dĺžka koncertu je 75 minút, je možné usporiadať aj dvojkoncert. Pre usporiadanie koncertu potrebujeme pripraviť 35 stoličiek pre hudobníkov, ozvučenie si zabezpečujeme sami.

Cenu koncertu tvorí predovšetkým doprava autobusom (možnosť splatnosti faktúry vystavenej dopravcom). Plus zmluvná odmena dohodou alebo zabezpečenie občerstvenia pre deti.

V prípade záujmu o sprostredkovanie koncertu nás, prosím, kontaktujte telefonicky na 0915 488 141 (vedúca súboru) alebo elektronicky na ziarinka@zoznam.sk. Ďalšie informácie môžete nájsť aj na našej internetovej stránke ziarinka.tym.sk.

S pozdravom

Augusta Plošticová, vedúca súboru

Pozvánka MsWordStiahnuť ponukový list, formát Ms-Word
Pozvánka pdfStiahnuť ponukový list, formát Adobe Acrobat

Naše požiadavky:

  • stoličku pre každého člena, 30-40
  • malá miestnosť pre ladenie nástrojov, nie je nutná
  • uhradenie dopravy (dominantná položka, možnosť splatnosti faktúry vystavenej dopravcom) + koncertu (dohodou podľa typu podujatia)
  • dopravu a ozvučenie si štandardne zabezpečujeme sami

Pozvánka na koncert:

  • Ak ste si objednali náš koncert, možno sa Vám zíde nasledujúca pozvánka na koncert vo forme plagátu veľkosti A4.

Pozvánka MsWordStiahnuť pozvánku, formát Ms-Word
Pozvánka pdfStiahnuť pozvánku, formát Adobe Acrobat

Ozvučenie:

  • Technický sprievodca pre ozvučenie súboru. V prípade podujatia, na ktorom ozvučenie zabezpečuje náš súbor, tento dokument nie je dôležitý.
  • V prípade podujatí, kde ozvučenie zabezpečuje organizátor podujatia, prosíme pošlite tento dokument organizácii zabezpečujúcej naše ozvučenie.
Technický sprievodca MsExcelTechnický sprievodca, formát Ms-Excel
Technický sprievodca pdfTechnický sprievodca, formát Adobe Acrobat
2023  lobobopeterpziarinka.tym.sk